שלום אורח - התחבר
עגלת הקניות שלי:
(0) פריטים - 0.00 ₪

לקוחות עסקיים


סרטון הדגמה צור קשר העלאת קבצים
הרשמה לאתר הצעת מחיר אודות
חפש מוצר: איך לעצב מוצר איך לעצב מוצר

הזמנות לבר מצווה

נסו להיזכר איך נראתה חגיגת בר המצווה שלכם. סביר להניח שהוריכם ערכו לכם טקס עלייה לתורה בבית הכנסת וגם עוד מסיבה קטנה בבית או באולם. אירוע זה בוודאי רחוק שנות אור ממסיבות בר המצווה שנערכות לילדים כיום, ובטח שגם לילד שלכם. כי היום, גם אירוע בר המצווה הפך להפקה רבת משתתפים, שגודלה (וגם עלותה) לא נופלים מאלו של חתונה ממוצעת. אחד ההיבטים שבהם ניתן לראות את השינוי הגדול הזה הוא תחום ההזמנות לבר מצווה.

היו זמנים... – על הזמנות לבר מצווה

בעבר, אירועי בר המצווה היו צנועים במיוחד ולא דמו כלל להפקות המושקעות שנערכות בימנו. טקס העלייה לתורה היה ונשאר זהה פחות או יותר, אולם בעבר איש לא חשב לערוך אירוע באולם עם 400 אורחים, זמר אורח, זיקוקים, קייטרינג ושאר מייצגים. ילדים רבים הסתפקו בקבלת מתנות מיוחדות לכבוד הגיעם למצוות, ולעיתים זכו במסיבה לכל חברי הכיתה שנערכה בחצר הבית. וגם למסיבות שכאלו איש לא חלם להפיק הזמנות לבר מצווה בבית דפוס. פשוט הודיעו על המסיבה בכיתה בשיעור חברה.
רק שנים לאחר מכן החלה מגמת אירועי בר המצווה באולמות, ועימה הגיעו גם טרנדים רבים בתחום הפקת הזמנות לבר מצווה. וכיום, בר המצווה הפך למאורע שנועד לא רק לציין את כניסתו של הנער לגיל הבגרות וקבלתו את עול המצוות, אלא גם הזדמנות לקיים אירוע מפואר, בו כל ילד (וגם בני משפחתו) מעוניין להתפאר בפרטים הכי מושקעים, מקוריים ויקרים. עובדה זו נכונה גם לבחירת ההזמנות לבר מצווה.


חלומות על הזמנות

אין ספק שבחירת הזמנות לבר מצווה היא לא הפרט החשוב ביותר בארגון האירוע, בטח שלא עבור ההורים. אולם עבור חתן בר המצווה, בחירת ההזמנות היא אחת הפעמים הבודדות שבהן יש לו חופש בחירה כמעט מוחלט והזדמנות לתת ביטוי לאופיו, לאישיותו, לתחביביו ולהעדפותיו. לכן, אם קשה מאוד להורים לתת לילדם יד חופשית בבחירת האולם, הקייטרינג, האטרקציות והתקליטן, הרי שאת עיקר מלאכת העיצוב להזמנות לבר המצווה הם יכולים להשאיר לילדם.
בעיצוב ההזמנות לבר מצווה כל ילד יכול להרגיש שותף לארגון האירוע, והוריו יכולים להעניק לו את התחושה שדעותיו והעדפותיו חשובות להם. הילד יכול לבחור את סגנון ההזמנה, הצבע, האלמנטים הגרפיים, הציורים או התמונות שיודפסו עליהן: תמונה אישית, סמלים וצבעים של קבוצת ספורט אהובה, של תחביביו ועוד. בין אם עיצוב ההזמנות לבר המצווה מתבצע באמצעות תוכנה אינטרנטית ובין אם בבית דפוס
, כדאי ורצוי לתת לילד מידה רבה של חופש בחירה ומקום להבעת דעה.


לעיצוב הזמנות לבת / בר מצווה לחצו כאן


עיצוב הזמנות לבר מצווה בבתי דפוס

כל הורה מכיר את הילד שלו יותר טוב מכולם. לכן, יש הורים שיודעים שילדם יתקשה לבחור ולעצב בעצמו את ההזמנות לבר המצווה, ולכן מעדיפים להגיע עימו ישר לבית הדפוס. בבתי דפוס המתמחים בהדפסת הזמנות לאירועים הם יוכלו לבחור את ההזמנה הרצויה מתוך היצע מצומצם של תבניות וסגנונות עיצוב, כך שהילד לא יתבלבל מרוב שפע של אפשרויות. גם בבתי דפוס יש מקום להבעת דעתו של הילד ולהוספת תוספות אישיות, אולם בבתי דפוס יש צוות מקצועי שייעץ, יכוון ויסיע לו (וגם להורים) לעשות את ההחלטה הנכונה.


למידע נוסף אודות עיצוב הזמנות לבר מצווה – צרו קשר עם בית הדפוס גרפוס פוינט ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

זמני אספקה - אפשרויות איסוף מאמרים שת``פים תקנון פרטיות ואבטחה מחירון
ראשי בן יהודה 33 ירושלים טלפון: 02-5605656 דוא``ל: info@graphosprint.co.il
B2CPrint פתרונות דפוס ו עיצוב אונליין